Soru
Önceden Okulumda olan Suriyeli bir çoçuk Türkiye için yeterli olan sevideyedeki türkçesi ile beni tehdit ediyor ve sürekli bunu yapıyor polisi arasam ailem ne der bilmiyorum ve ne yapacağım hakında bir fikrim yok şuan okulda değil. Lütfen yardım edin
Devam Ediyor 0
1 ay 1 Cevap 38 görüntüleme

Soru
Tam iki buçuk yildir bir kisibeni rahatsiz ediyor. Istemedigimi hep söylememe rağmen yine mesaj atiyor. Numaramı değiştirdim facebooktan birçok arkadaşima yazip numarami istedi. En sonunda yine buldu numarami bu numaradan kurtulmak mümkün müdür. Numaramı değiştirsem yine bulur. Lutfen yardim edin.
Devam Ediyor 0
1 ay 1 Cevap 37 görüntüleme

Soru
Whatsapp’ta eski bir arkadaşım ile gayet kibar bir şekilde konuşuyordum hani sizli falan sonra bana hakaret ve küfür içeren cümleler yazmaya başladı bende”hakaretiniz için özür dileyeceksiniz” dedim ve biraz daha küfür edip gruptan ayrıldı bu şahısı savcılıka verebilir miyim? Versem ...
Devam Ediyor 0
3 ay 1 Cevap 101 görüntüleme

Soru
Yakın tanıdığım biri sürekli ben ne yaparsam taklit ediyor sosyal medyada paylaşımlarımı çalıyor benim arkadaşlarımla tanışmaya çalışıyor. Sürekli beni izliyormus gibi hissediyorum artık çok huzursuz oluyorum aynı yerde calisiyoruz engelleyemiyorum, silemiyorum da. Nasıl kurtulacagim ben bu kızdan?
Devam Ediyor 0
Anonymous 5 ay 1 Cevap 166 görüntüleme

Soru
Sınıfta yaptığım şakayı videoya aldılar ve beni bu videoyu paylaşıp herkese rezil etmekle tehdit ediyorlar. çok kötü bir video paylaşmalarını istemiyorum. nasıl engel olabilirim?
Devam Ediyor 0
8 ay 1 Cevap 148 görüntüleme